سلام دوستان امروز میخوام یه فروشگاه کامل از لوازم آشپزخانه رو بهتون معرفی کنم من خودم خرید کردم از این فروشگاه .هم قیمتاش عالی بود و هم کیفیت محصولاتش و از طرفی همه محصولاتشو با گارانتی میفروشه.

• نمایندگی پخش محصولات شرکت آلتون رو داره که محصولاتش = هود + فر +اجاق گاز رومیزی و مبله هست .

• نمایندگی فروش محصولات بلانکو را داره که محصولاتش = شیر آلات و سینک طرفشویی در انواع مدل های خیلی شیک با قیمت عالی هست.

• نمایندگی محصولات جنرال فورس داره که محصولاتش=  فر + قهوه ساز + سینک + هود و اجاق گاز با بهترین قیمت ها رو داره 

•  نمایندگی کلی محصولات شودر که محصولاتش = انواع و مدل های مختلف شیرآلات آشپزخانه و دستویی و حمام هست خیلی شیک بود این محصولاتش واقعا .

• نمایندگی محصولات مایرباخ  را داره که محصولاتش = هود + قهوه ساز + فر + اجاق گاز با بهترین کیفیت و گارانتی

پیشنهاد میکنم برای خرید جهیزیه یا محصولات تکی خودتون حتما تماس بگیرید با فروشگاه  

ارسال رایگان  به کل ایران هم داره

اینم سایتشه : https://home-pyramid.com/

iconشتماس مشتریان : 09120606924

آدرس :  تهران - بنی هاشم ، بالاتر از بانک اقتصاد نوین ، کوچه شهرآبادی ،پلاک 37

تجهیزات آشپزخانه | لوازم آشپزخانه | هود - فر - سینک -اجاق گاز محصولاتش ,گاز ,اجاق ,هود ,• ,آشپزخانه ,اجاق گاز ,که محصولاتش ,گاز با ,داره که ,با قیمتمنبع

خرید و فروش انواع فر + هود + اجاق گاز با قیمت بسیار عالی

تجهیزات آشپزخانه پیرامید

شیرآلات آشپزخانه | شیرآلات حمام | شیر دستشویی با قیمت مناسب

نمایندگی فروش محصولات مایرباخ | فر مایرباخ | هود مایرباخ | قیمت اجاق گاز

نمایندگی فروش محصولات فر هود و اجاق گاز روزمیز شرکت آلتون

خرید لوازم آشپزخانه برای شب یلدا و عید با تخفیف

لوازم آشپزخانه پیرامید

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بازی و برنامه کارآفرینی مرکز تعمیر ترازو اینجا همه چی هست تخفیفان هیات شطرنج شهرستان کازرون سیت پوش الان بخر تحویل بگیر آدرین رضایی بهترین تنظیم موتور و سیم کش ایرانشهر